574 0

Rakouské Alpy: náš průvodce lyžařským rájem

V zemi, kde lyžování překračuje hranice sportu a stává se tancem s přírodou, je každý den na svahu oslavou. Zdejší sjezdovky jsou nádherně upravené a otevřené všem, kdo si chtějí užít hory plnými doušky, ať už jsou začátečníci, zkušení lyžaři či hledači adrenalinových výzev.

Pět perel rakouských Alp:

  1. Zillertal – údolí lyžařské rozmanitosti: S 544 km sjezdovek je Zillertal pravým rájem pro lyžaře. Od údolních plání až po ledovcové vrcholky, Zillertal je synonymem pro rozmanité lyžařské zážitky. Ať už se chcete svézt na strhujících sjezdovkách nebo objevovat kouzlo zimní přírody, Zillertal je tou pravou volbou.
  2. Arlberg – kolébka alpského lyžování: Arlberg je místo, kde se tradice snoubí s moderním lyžováním. Více než 300 km sjezdovek a 200+ km vířivého prašanu nabízí nekonečné možnosti pro všechny lyžařské nadšence. Objevte jeho skryté klenoty a stovky kilometrů sjezdovek.
  3. SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental – rodinné království: Největší, nejmodernější a nejekologičtější lyžařský areál na světě, SkiWelt je místem, kde se setkává rodinná radost s lyžařskou vášní. Nechte se pohltit panoramatickými výhledy a objevte radost z lyžování v souladu s přírodou.
  4. Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau – skvostná symfonie: Představte si místo, kde každá sjezdovka rezonuje s historií a kulturou regionu. Ski Juwel je synonymem pro rodinné lyžování v srdci Tirolska. Jde o skutečný skvost mezi lyžařskými oblastmi.
  5. Ötztal Gurgl – exkluzivita ve výškách: Pro ty, kteří touží po skutečném lyžařském vzrušení a exkluzivitě, je Gurgl ideální volbou. S jeho freeride terény a jistotou sněhu až do pozdního jara, je toto místo pravou oázou pro milovníky hor.

zdroj: austria.info, náhledový obrázek: vytvořeno redakcí za pomoci AI

Sledovat